Hnědá kabelka přes rameno Figgi

TIP – Hnědá kabelka přes rameno se zlatými cvočky Figgi

Publikováno 10.5.2017 v kategorii

Kabelka pro volný čas a každodenní nošení musí nejen dobře vypadat a doplňovat outfit, ale také být praktická a poskytovat prostor i pro nečekaný nákup, který nás může potkat při procházkách městem. Jednou z takových kabelek pro každodenní nošení je i hnědá kabelka Figgi z našeho katalogu, kterou vám dnes rádi představíme v našich tipech blíže.

Hnědá kabelka přes rameno Figgi

Hnědá kabelka přes rameno Figgi

Tato kabelka zaujme už na první pohled svým dokonalým vzhledem. Na přední straně ve spodní části je hnědá barva doplněna efektním zdobením s kovovými cvočky zlaté barvy. Tyto cvočky jsou kvalitně a pevně připevněný skrz materiál, takže nemusíte mít obavy z toho, že by se mohly nějak odlepit a odpadnout. Tento doplněk spolu v kombinaci s hnědou barvou a jednoduchými čistými liniemi působí opravdu půvabně a poutavě. K celkovému dojmu přispívá také design širších uší a kovové spony zlaté barvy, kterými jsou uši přichyceny ke kabelce.

Hnědá kabelka přes rameno Figgi

Jako materiál kabelky je použita umělá kůže, která je velmi kvalitní a dobře drží svůj tvar. Dno je taktéž pevné a vyztužené. Na zadní vnější straně se nachází praktická kapsa na zip.

Uvnitř se skrývá velký prostor, který je schopen pojmout i menší nákup a dělá tak z kabelky ideálního společníka pro každý den. Tento prostor je uzavíratelný na zip. Kromě něj se uvnitř nachází také menší přihrádky a kapsy na zip, které zajistí pořádek v kabelce.

Vnitřek hnědé kabelky přes rameno Figgi

Kabelka je určena k nošení na rameni a spolu s ní obdržíte i nastavitelný odepínatelný popruh přes rameno.

Pokud hledáte kabelku pro každodenní nošení, která bude perfektně vypadat, doplňovat váš outfit a navíc poskytne i hodně prostoru, tak tato kabelka je určitě vhodná volba, která vás nezklame.

Můžete sáhnout také po černé variantě této kabelky. Nebo si klidně rovnou pořídit obě a podle potřeby je střídat a kombinovat s oblečením

Proč si vybrat tuto kabelku?

  • perfektní vzhled
  • kvalitní materiál a zpracování
  • prostornost
  • menší kapsy pro pořádek
  • snadná údržba a čištění

Kde koupit?

Tato kabelka se již bohužel neprodává. Podívejte se na jiné hnědé kabelky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *