O Bag kabelky

O Bag kabelky – velký hit současné módy

Publikováno 10.5.2017 v kategorii

Už jste o nich slyšeli? Kabelky, které zaujmou na první pohled netradičním designem i materiálem. Kabelky, jež se těší velké oblibě nejen mezi celebritami. Řeč je o módních a stylových dámských kabelkách O Bag, se kterými se nudit rozhodně nebudete. Odkud se vlastně vzaly a jaká je nabídka této značky? Nechte se inspirovat!

O značce O Bag

O Bag kabelky vytvořila italská módní značka Fullspot, konkrétně designér této společnosti Emanuele Magenta, který pro tuto společnost od roku 2009 pracuje. Značka si potrpí na kreativní produkty, které jsou jednoduché a přitom velice originální. Již dříve okouzlila módní svět zajímavými silikonovými hodinkami s názvem O Clock, jež zaujaly barevnou rozmanitostí a příjemným nošením.

Žluté O clock

O clock hodinky

O pár let později spatřila světlo světa kabelka vyrobená ze speciálního silikonu, který lze snadno omývat. Kabelky O Bag působí luxusně a jdou ruku v ruce s aktuálními módními trendy. A co je nejlepší, můžete je nakombinovat podle sebe. Jedna kabelka tak může mít několik podob. Základ tvoří silikonové tělo, ke kterému můžete přidávat různá držadla, vnitřní tašky a další doplňky značky OBag. Fantazii se meze nekladou.

O Bag kabelky

O Bag kabelky

Kombinujte podle toho, jak se vám zlíbí!

Nápadité kabelky, jejichž základ tvoří silikonové tělo v pastelových barvách, se vyrábí v několika tvarech a velikostech. Jaké jsou vlastně typy O Bag kabelek a doplňků?

Obag tělo kabelky můžete pořídit v mnoha barevných variacích. Značka jej nabízí v klasickém rozměru. Tělo je vyrobeno z kvalitního a snadno omyvatelného plastu EVA, který je velice flexibilní a příjemný na dotek.

O Bag tělo v limetkově zelené barvě

O Bag tělo v limetkově zelené barvě

O něco menší variantou je O bag mini, což je kabelka podobná klasické O Bag, která má menší rozměry. O Bag mini je sice poměrně malá kabelka, ale zato dostatečně prostorná. Další variantou je O Basket, která má od předešlých variant trošku odlišný tvar a je přizpůsobená k nošení s popruhem přes rameno.

O Basket kabelka s vnitřní taškou

O Basket kabelka s vnitřní taškou

K tělům si můžete vybrat některé z mnoha druhů držadel, které jsou neodmyslitelnou součástí těchto kabelek. K OBasket kabelkám je možné pořídit i koženkový popruh přes rameno, u kterého můžete opět volit z několika barevných variací.

Držadly to ale nekončí. Kromě držadel je možné kabelku doplnit třeba také vnitřními taškou, které se vyrábí ve spoustě barevných provedení a designů. Díky tak velkému množství kombinací různých doplňků si můžete vytvořit svůj originální kousek, přesně podle vašich představ.

Módní doplněk, který vás dokonale ozdobí

Jakmile si jednou pořídíte kabelku O Bag, nebudete chtít jinou. Tyto kabelky vás doslova pohltí svou praktičností, elegancí a nekonečnými možnostmi střídání různých variací. Součástí rozmanité nabídky O Bag jsou také doplňky, jako například jedinečný plastový náramek O Bracelet. Náramek je nabízen ve stejných barevných variacích jako kabelka a zdobí jej motivy květin, které mu dodávají na nevinnosti.

Náramek O bracelet

Náramek O bracelet

Kde je pořídit?

Kabelky O Bag je možné pořídit např. v internetovém obchodě Different.cz

  • Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1000 Kč
  • Objednávky do 12:00 odeslány ještě dnes!
  • Ověřeno zákazníky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *